Přivýdělek s možností doživotní renty, levným voláním a výhodným internetem. Openmlm.

OpenAdvert - nový produkt ve "staré" síti :-)

5. srpna 2010 v 12:33 | ... |  PENÍZE
Jak vydělávat na zobrazování reklamy, jak vytvářet jednoduše síť a tím zvyšovat své příjmy a jak vkládat reklamu do Opendvert.com.Zobrazování reklam na OpenAdvert.com
Zobrazování reklamy prostřednictvím projektu OpenAdvert.com se řídí jinými pravidly, než v ostatních reklamních systémech. Pro celý systém je určujícím prvkem PSČ registrovaných uživatelů. Podle PSČ se řídí nejenom zobrazování reklam, ale i případná cena reklamy.
Co se týče zobrazování reklamy si uživatel může zvolit, ve kterých městech, nebo dokonce i částech města se jeho reklama bude prioritně zobrazovat. Uživatel si může při zadávání reklamy jednoduše buď vypsat PSČ oblastí, kde bydlí jeho potenciální klienti. Jeho reklama se začne zobrazovat všem registrovaným uživatelům OpenMLM.EU, kteří v této oblasti jsou zaregistrovaní. To ale není samozřejmě všechno. Pokud někteří z těchto uživatelů mají své subdomény, pak se tato reklama bude zobrazovat i na jejich subdoménách. Na subdoménách uživatelů, kteří do zájmové oblasti inzerenta nepatří, se jeho reklama zobrazovat nebude. A to stále není všechno. Každý uživatel si může vygenerovat na stránkách OpenAdvert.com svůj vlastní html kód pro vložení na externí stránky, tato reklama se bude zobrazovat i na nich. Na stránkách ostatních uživatelů se opět tato reklama zobrazovat nebude.
Pokud uživatel při výběru oblasti zvolí taková PSČ, ve kterých počet registrovaných uživatelů nepřekročí 100, pak se jeho reklama bude prostřednictvím OpenAdvert.com zobrazovat  zdarma!
Pokud uživatel při výběru oblasti zvolí taková PSČ, ve kterých počet registrovaných překročí 100, pak se jedná již o placenou reklamu. Ze zaplacené uživatelem částky bez DPH se 70% přerozděluje zpět mezi uživatele projektu takovým způsobem, aby byli motivováni jak k hledání dalších potenciálních inzerentů, tak i uživatelů, kteří budou prostřednictvím html kódu tyto reklamy propagovat buď na svých vlastních stránkách nebo na stránkách OpenMLM.EU prostřednictvím vlastní subdomény. Způsob odměňování byl definován takovým způsobem, aby byl výhodný jak pro inzerenty, tak i pro uživatele tvořící síť spolupracovníků a klientů OpenAdvert.com a OpenMLM.EU.
Způsob odměňování
Jak již zde bylo zmíněno, 70% částky utržené za reklamu projekt OpenAdvert.com vyplatí zpět registrovaným uživatelům následujícím způsobem:
  1. Polovina této částky se vyplatí ihned po uhrazení do sítě spolupracovníků OpenMLM.EU prostřednictvím marketingového plánu obdobným způsobem, který je procentuálně shodný s odměnami z prodeje subdomény. To také ale znamená, že na tuto odměnu mají nárok uživatelé, kteří jsou zařazení do úrovně "Networker". Částka, která se takto přerozděluje se liší podle ceny reklamy, kdy se pohybuje od několika desítek až po několik set korun z jedné reklamy. Do budoucna může dosáhnout i vyšších částek, protože projekt bude šířen i do více lidnatých zemí.
  2. Druhá polovina této částky je určená uživatelům, kteří se rozhodnou myšlenku projektu OpenAdvert.com aktivně propagovat třeba tím, že budou inzerovat svou subdoménu, případně na své vlastní stránky vloží vygenerovaný html kód, kde se budou reklamy z OpenAdvert.com zobrazovat. Budou totiž jednou měsíčně odměňování podle toho, kolik lidí na takto zobrazovanou reklamu klikne nejen na jejich stránkách, ale také na stránkách uživatelů, kteří se do systému OpenAdvert.com a OpenMLM.EU zaregistrují prostřednictvím jejich doporučení. Statistiky prokliků jsou k dispozici na stránkách OpenAdvert.com po přihlášení uživatele. Podrobný marketingový plán naleznete během několika dnů na stránkách projektů OpenMLM.EU a OpenAdvert.com. Nyní jen zdůrazníme, že se prokliky počítají do 18 úrovně. Na tyto odměny mají nárok všichni registrovaní uživatelé, to znamená i ti, kteří ještě nejsou zařazeni do úrovně "Networker" a nemají tedy svou subdoménu.
Budování sítě s OpenAdvert.com je totiž jednodušší.
Vygenerovat html kód si může každý uživatel, čili i ten, kdo ještě nemá vlastní subdoménu. Tento kód pak může vložit na své vlastní stránky (vytvořené třeba službou webnode.cz) nebo jiné, které provozuje. Součástí tohoto kódu je i odkaz "Vydělávej a pracuj s OpenAdvert". Pokud se kdokoli prostřednictvím tohoto vygenerovaného uživatelem odkazu registruje, bude automaticky zařazen pod uživatele, jemuž tento html kód patří bez ohledu na to, zda tento uživatel svou subdoménu vlastní či nikoli!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Potřebujete peníze?

ano 60.7% (68)
ne 39.3% (44)

Komentáře

1 Kamil Kamil | Web | 3. května 2011 v 15:24 | Reagovat

Wow, zajimave. Diky za popis, lecos jsem si z toho vzal.

2 AffiliateCZ AffiliateCZ | E-mail | Web | 13. září 2012 v 10:45 | Reagovat

Openmlm znám a neznám, stále váhám, nadchl jsem se spíš něčím, co je globální, Bnners broker:-)

3 SergiooE SergiooE | E-mail | 16. ledna 2017 v 20:21 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

4 ArlenePap ArlenePap | E-mail | 22. července 2017 v 15:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

5 Flossiecet Flossiecet | E-mail | 25. července 2017 v 20:53 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

6 Flossiecet Flossiecet | E-mail | 26. července 2017 v 13:10 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

7 Davidmom Davidmom | E-mail | 29. července 2017 v 9:00 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить плохой отзыв Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 Mariasl Mariasl | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 15:46 | Reagovat

Мечтаете разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых распространенных методов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно найдете то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

9 CarolynPhync CarolynPhync | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:44 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

10 Avito777tycle Avito777tycle | E-mail | 15. srpna 2017 v 21:02 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито томск бесплатно
авито доска бесплатных объявлений +от частных
авито омск
одежда пакетом авито спб
авито краснодар

11 Mariasl Mariasl | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 0:58 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых популярных методов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться стимуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

12 Larrytob Larrytob | E-mail | Web | 29. září 2017 v 5:56 | Reagovat

http://caribbeancollege.co/component/k2/itemlist/user/4103  сериал 2014 серия смотреть онлайн   В хорошем качестве смотреть онлайн ts  http://mylomza.pl/component/k2/itemlist/user/68941

13 Dol77larel Dol77larel | E-mail | 14. října 2017 v 18:25 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

14 giagrebkr giagrebkr | E-mail | Web | 18. října 2018 v 0:41 | Reagovat

Поздравляю, ваша мысль просто отличная

---
Бомба фифа 15 скачать торрент пк полная версия, fifa 15 cracks 3dm v5 скачать торрент а также <a href=http://15fifa.ru/>фифа сайт</a> скачать crack fifa 15

15 Edwarddup Edwarddup | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 4:56 | Reagovat

<a href=https://www.facebook.com/alcohol14rf/>Алкоголь якутск</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama