Přivýdělek s možností doživotní renty, levným voláním a výhodným internetem. Openmlm.

Leden 2010

Pozor - novinka v Openmlm

27. ledna 2010 v 18:09 | ... |  PENÍZE
Novinka v Openmlm - OpenRentier. Můžete si zajistit rentu a vypravit se na prázdniny. Renta je nyní i pro ty, kterým se nechce makat. :-)


A o jaké částky se jedná? Podívejte se, v jaké výši se vyplácely podíly rentiérů Openmlm v prosinci 2009.

Kdybyste nevěděli, tak tady mrkněte, co je to Openmlm.

Doživotní renta - dáte to?

21. ledna 2010 v 9:29 | ... |  PENÍZE
Popravdě řečeno vůbec nevím, kolik lidí před Vámi to dokázalo. Já jsem zvládla zhruba polovinu, ale to nestačí. Nicméně i tak se mi vložené prostředky dávno vrátily. Teď už bych si vlastně mohla lehnout, a počkat, co dokážou ostatní, jenomže mě sžírá zvědavost: Podaří se to někomu v mojí skupině? Podotýkám, že návratnost je zaručena v každém případě - nebo aspoň nevím o nikom, komu by se to nevyplatilo.

Je tu samozřejmě alternativní životní cesta, není nutné se namáhat. Můžete žít jako mnoho ostatních aniž byste se strhali - dokud nedojdou zdroje - ale myslím, že to ve skutečnosti vydrží ještě dlouho - úniková varianta zde.

Ale zajímá mě ta renta. Je vůbec možné to stihnout? Podle všeho je, jenom já neznám nikoho, komu se to povedlo. Ale prý se pár takových našlo. Stihnete to Vy?


Co nového v provizních systémech?

12. ledna 2010 v 9:19 | ... |  PENÍZE
Zatímco venku mrzne, provizní systémy začínají s blížící se půlkou ledna roztávat a dávají se do pohybu. Takže co je nového?To by Vám pro začátek mohlo stačit, další odkazy budou k dispozici po aktualizaci webů. :-)