Přivýdělek s možností doživotní renty, levným voláním a výhodným internetem. Openmlm.

POTŘEBUJETE PENÍZE?

4. prosince 2009 v 21:29 | ... |  PENÍZE
Myslíte, že je to jednoduchá otázka? Na první pohled ano. Ale jakmile o tom začnete přemýšlet, začne Vás napadat spousta důvodů, že peníze chce jenom padouch a hrdina má bydlet pod mostem (jak romantické - zvláště po pár dnech, když začnete smrdět :-) ).

Obávám se, že jediný, kdo peníze "nepotřebuje" je osoba podle našich zákonů nesvéprávná, za kterou je potřebuje někdo jiný, kdo se pak stará o nejnutnější věci. Tak to prostě vidím já.

Myslím si, že chtít si vydělat peníze je zcela legitimní. Mít peníze je také legitimní. A dokonce mít radost, že mám peníze a mít z toho užitek a mít víc peněz, než aktuálně potřebuju je úplně v pořádku. A dokonce si dovoluju tvrdit, že nemám žádnou povinnost se o svoje peníze dělit s někým, kdo se nepřičiní, a místo toho radši moralizuje o tom, že peníze jsou podle něj nemorální.

Ovšem zajímá mě taky Váš názor. Co si myslíte o penězích, o jejich vydělávání, držení, rozmnožování a o radosti z peněz a případně i o užívání si peněz, pokud s tím někdo máte zkušenost.

Napište mi o tom, prosím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama