Přivýdělek s možností doživotní renty, levným voláním a výhodným internetem. Openmlm.

Prosinec 2009


Neumím péct cukroví, ale znám někoho, kdo to zvládá

12. prosince 2009 v 14:49 | ... |  OSTATNÍ
Cukrovíčka naší babči:

Linecké s marcipánovým zdobením.
S ořechovou nádivkou a obarvenou mandlí.
S ořechovou nádivkou a brusinkama.
Kakaové šachovnice a šneci.


Advent? Nemůžu ho najít...

9. prosince 2009 v 20:59 | .... |  OSTATNÍ
Vyšla jsem z domu. Chodníky - mokrý. Tma. "Světelná výzdoba" ulic je letos nějaká skromnější, a navíc nesvítí (že by šetřili? nevěřím, spíš porucha). Vyhodila jsem tříděný odpad a ucítila velmi slabou vůni jehličí.
Sice jsem se chtěla už vrátit, ale tohle stálo za prozkoumání.
Z dětství si pamatuju fondánový bonbóny - teď už to na mě ale nějak nepůsobí.
U stánku se stromkama jsem očichala stříbrnou jedli, smrk ztepilý, borovici... téměř bez zápachu.
Nejbližší "tržiště" stojí přímo před palácem Cinema's. Příliš upečený kaštany ve sterilně vypadajících konvektomatech. Skleněné ozdoby v krabicích. Boty a kožichy z vlny - v podivných, sprostých odstínech. U dalšího stánku se opéká na grilu, obloženém staniolem, jakýsi velký kus masa - snad skopové? To ale patří spíš k Velikonocům, ne?
Nejútulněji nakonec působí "chlastánek" u metra, který má mimořádně otevřeno, ačkoli už se setmělo. Párky v rohlíku, fernet do kelímku, tatranky, vlídný majitel, který mě vždycky z dálky zdraví, stálá klientela.
Musím se přiznat, že jsem od "předvánoční atmosféry" čekala víc.

Živá muzea jsou prý nebezpečná - fotomontáž

5. prosince 2009 v 21:19 | ... |  OSTATNÍ

Říkáte si, že se nemá kopat do mrtvoly? Nemylte se. Může být až nechutně nemrtvá. :-(

POTŘEBUJETE PENÍZE?

4. prosince 2009 v 21:29 | ... |  PENÍZE
Myslíte, že je to jednoduchá otázka? Na první pohled ano. Ale jakmile o tom začnete přemýšlet, začne Vás napadat spousta důvodů, že peníze chce jenom padouch a hrdina má bydlet pod mostem (jak romantické - zvláště po pár dnech, když začnete smrdět :-) ).

Obávám se, že jediný, kdo peníze "nepotřebuje" je osoba podle našich zákonů nesvéprávná, za kterou je potřebuje někdo jiný, kdo se pak stará o nejnutnější věci. Tak to prostě vidím já.

Myslím si, že chtít si vydělat peníze je zcela legitimní. Mít peníze je také legitimní. A dokonce mít radost, že mám peníze a mít z toho užitek a mít víc peněz, než aktuálně potřebuju je úplně v pořádku. A dokonce si dovoluju tvrdit, že nemám žádnou povinnost se o svoje peníze dělit s někým, kdo se nepřičiní, a místo toho radši moralizuje o tom, že peníze jsou podle něj nemorální.

Ovšem zajímá mě taky Váš názor. Co si myslíte o penězích, o jejich vydělávání, držení, rozmnožování a o radosti z peněz a případně i o užívání si peněz, pokud s tím někdo máte zkušenost.

Napište mi o tom, prosím.


Překopaný logo blogu - moře

3. prosince 2009 v 14:00 | ... |  SOUTĚŽE
Návrh předělávky loga podle mě:

Idea: na blogu je moře lidí, moře příspěvků, nikdo se v tom nevyzná, a sem tam plavou malé i větší ryby.

KURZ INTERNETOVÉHO MARKETINGU ZDARMA

2. prosince 2009 v 9:06 | ... |  PRO VÁS

Na co Vám kurz bude?

Naučíte se, které provizní systémy jsou opravdu výhodné a jak bezpečně poznáte podezřelé aktivity.

Zjistíte, které postupy při budování vlastního internetového podnikání jsou nejúčinnější, a které jen plýtvají Vaším časem.

Ušetříte si řadu "pokusů a omylů", kterými projde každý, kdo se do síťového marketingu na internetu pustí na vlastní pěst. Odhadem ušetříte cca rok experimentů, za které Vám nikdo nezaplatí. A i když jsou zkušenosti k nezaplacení, z něčeho člověk musí žít.

Pokud se rozhodnete na závěr kurzu spolupracovat s naším systémem, a my věříme, že ano, pak se nám Vám svěřené informace mnohonásobně vrátí, a Vám se zaplatí každá minuta, kterou jste strávili s naším výukovým programem. A to je výhodné pro všechny. :-)


Od 18. let - přivýdělek

1. prosince 2009 v 17:19 | ... |  PENÍZE
Chcete zdraví a peníze, obojí zdarma? Tak neváhejte, a do konce roku se zaregistrujte do systému Way Access Global k odběru džusů Noni zdarma.
Více informací najdete na stránkách wagnoni.webnode.cz.
Registrujte se pomocí odkazu http://way.ag/pages/?ID=126359
Potřebujete s registrací poradit? Postupujte podle návodu na stráncewagnoni.webnode.cz/registrace.
Možná, že jste tak třeskutě zdraví, že džusy Noni pít nepotřebujete. Možná by je přesto ocenil někdo z Vašich blízkých, koho byste mohli takto obdarovat, aniž by Vás to stálo jedinou korunu. Ne všechno se dá pořídit za peníze. Džusy Noni nikde jinde nekoupíte. Čím dříve se rozhodnete, čím více výhod pro Vás. :-)
Pozor! Registraci můžete provést pouze pokud jste osoba starší 18-ti let!

AUTOMATICKÁ KRESBA

1. prosince 2009 v 13:59 | ... |  OSTATNÍ
Včera (30.11.2009) večer, čas: kolem 20 hodiny, když jsme zjistili, že dr.House nebude, a pustili jsme si Colomba na videu.