Přivýdělek s možností doživotní renty, levným voláním a výhodným internetem. Openmlm.

Zvyšování návštěvnosti pomocí (manuálního) surfování

18. listopadu 2009 v 11:39 | ... |  PENÍZE
Zvyšování návštěvnosti pomocí autosurfu se obecně považuje za "fujtajbl". Mezi námi, ona to taky žádná reálná návštěvnost není - člověk pustí autosurfa (nejlépe přes noc) a jde... tam.
Akorát to zatěžuje server. Pravděpodobnost, že si Vás někdo "zastaví" je velmi blízká nule, protože byste se mu čirou náhodou museli zobrazit několik prvních vteřin po zapnutí autosurfa nebo před jeho vypnutím. Jedná se o setiny promile pravděpodobnosti.
Jsou ale i jiné druhy surfování. Některé jsou ošetřeny tak, že chtě nechtě musíte u počítače sedět a přepínat mezi weby manuálně. Samozřejmě si mezitím děláte svoje, ale pokud je některý z webů zajímavý, zejména opticky zajímavý, možná si ho prohlédnete podrobněji.
Za takové surfování se ovšem platí víc - ať už kreditů, nebo (někdy) i peněz (ten kdo web vloží platí tomu, kdo prohlíží). Jestliže u autosurfu je pravděpodobnost odezvy víceméně nulová, u manuálních surfování se může jednat až o desítky procent efektivity - pokud je Váš web opticky zajímavý. Při prvním shlédnutí si ho surfař všimne, při druhém si ho zapamatuje, a potom už ho možná bude cíleně vyhlížet, aby se podíval, o čem to sakra je.

Moje tvrzení si můžete ověřit na Websurfu:


Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama