Přivýdělek s možností doživotní renty, levným voláním a výhodným internetem. Openmlm.

Když se řekne subdoména, která vydělává

17. listopadu 2009 v 17:59 | ... |  PENÍZE
Jednoduše:

Zařiďte snadnější život sobě i svým nejbližším.

Dopřejte si 3 minuty a přečtěte si tuto stránku pozorně až do konce. Jestliže to dokážete, můžete se s naší podporou vydat na cestu, o které jste vždy snili, ale nevěděli jste jak. Právě teď máte příležitost udělat pro sebe to správné rozhodnutí. Máme pro Vás zajímavý, velmi dobře odměněný byznys. Využijte ho jako druhou jistotu k pracovnímu poměru a budete klidní, i kdyby byl Váš zaměstnavatel také postižen krizí a Vaše pracovní jistota také.

Trh máme zcela otevřený. Z tohoto projektu můžete profitovat jak v ČR, tak tak i ze všech zemí do kterých se postupně projekt rozšíří. Neexistují žádné hranice. Projekt je globální a hlavně jednoduchý, což znamená dostupný pro všechny lidi na světě, bez ohledu na finanční situaci!

Pokud se obáváte, že po Vás budeme chtít tisíce Kč, tak můžete zůstat klidní. Registrace je ZDARMA. Možná jste narazili právě na to, co stále hledáte. Nemusíte zde platit tisícové částky a přesto můžete slušně vydělávat.

V podstatě jde o základní pochopení toho, že se tu nabízí opravdu netradiční, geniální nápad - využít subdoménu jako svůj mocný nástroj k vydělávání peněz formou provizí! Váš výrobní nástroj, v tomto případě subdoména, Vás stojí 150,- Kč + DPH na 10 let. Posuďte sami, jestli třeba výrobní nástroj ve formě lopaty nestojí víc. Způsob získání příjmů a výsledky jsou ale nesrovnatelné. Opravdu cena je směšná ve srovnání s tím, co nabízí ostatní. Vaše práce je vlastně dělat reklamu a informovat o tomto projektu, který bude lidem poskytovat čím dál více pro ně výhodných produktů a služeb. Je to jenom Vaše rozhodnutí, jestli se chcete stát součástí efektivního systému vydělávání peněz s minimálními náklady 150Kč na 10 let nebo to necháte být a půjdete dál hledat jiné skvělé nabídky. Zamyslete se sami - je to Váš život a Váš příjem. Registrace do našeho systému je zdarma. Projekt nabízí několik systémových produktů, ale do budoucna bude těchto produktů samozřejmě více, ať si každý najde to své. Jakmile si aktivujete jeden z produktů, například subdoménu za 150,- Kč na dobu 10let, tak jste již oprávněni pobírat provize a to nejen ze subdomén, ale ze všech produktů v síti. Důležitý poznatek je ten, že subdoména je dobrý prostředek k vytváření sítě! Není nutné ji mít, ale je dobré ji mít, pokud chcete budovat tento obchod profesionálně. Už z tohoto vyděláte slušné peníze, ale je to jen začátek! Do budoucna se v síti můžou vyskytovat reklamy, spotřební zboží, zájezdy, pobyty, telefonní služby za bezkonkurenční ceny, knížky, karty pro využívání slev, dokonce i auta a mnoho dalšího. Z toho všeho budete mít odměny, pokud máte 150,- Kč + DPH na 10 let. Ta subdoména je vlastně prostředek k tomu, jak si vytvořit svou síť, ze které Vám bude vznikat příjem. Samozřejmě žádné posílání v obálkách. Náš systém má firemní bankovní účet a také Vám na vše budou vystaveny faktury, jak pro doklady o zaplacení, tak veškeré faktury o Vašich příjmech.

Z čeho budete mít vlastně vydělané peníze?

Představte si situaci, že se Vám například líbil nějaký film v kině a Vy jste o tom řekli známému - doporučili jste mu to. Jakmile by se on na film v kině podíval, tak by Vám majitel kina zaslal určité % ze vstupenky, protože Vy jste udělali jeho kinu reklamu a on tím získal příjem - díky Vám. Bohužel, ve skutečnosti to v případě kina děláme zdarma.

Toto funguje na tomtéž principu, jen za to dostanete zaplaceno a dokonce opakovaně. Vy jste někomu doporučili tento projekt, tak Vám náleží příslušná provize, kdykoliv tento člověk využije jakýkoliv produkt či službu. Jak už jsme napsali výše, Vaše práce je vlastně dělat reklamu a informovat o tomto projektu, který bude lidem poskytovat čím dál více pro ně výhodných produktů a služeb. Stačí chtít. Vyberte si jen, jestli chcete vydělávat profesionálně nebo to brát jako zábavu.

Minimální náklady na tento byznys jsou 150Kč + DPH = 178,50 a to na dobu 10 let = 120 měsíců. Když vydělíte částku 178,50 počtem měsíců, tak se dostanete na částku, kterou Vás stojí tento byznys měsíčně. Je to necelých 1,50Kč měsíčně slovy "jedna koruna a 50 haléřů". Jsou lidé, kteří do svého průměrného podnikání dávají desítky tisíc Kč měsíčně. Vy potřebujete 1,50Kč měsíčně. Pokud máte 1,50Kč měsíčně, tak na co ještě čekáte? Úspěch čeká za dveřmi. Dokázali to ostatní, dokážete to i Vy! Stačí, když si měsíčně koupíte o 1 rohlík méně a již máte částku, kterou potřebujete na měsíc v tomto projektu.

Naše vize do budoucna:

Náš systém je na začátku a neustále se na něm bude pracovat. I Vy můžete výrazně přispět k jeho vylepšení. Čím více bude totiž uživatelů v síti, tak tím výhodnější podmínky půjdou zajistit u jednotlivých produktů a služeb od firem. Do jednou vytvořené sítě pomocí subdomény, která Vás stojí 1,50Kč měsíčně, budou zapojeny další produkty a služby, které lidé běžně používají. Proč by si měl například člověk kupovat zájezd za cenu XY, když může mít třeba 10-20% slevu v naší síti na identický zájezd? Proč by nevyužil třeba bezkonkurenčního volání za pár desítek Kč měsíčně - volání v síti OpenMLM zdarma? Je ale rozdíl chtít tyto podmínky zajistit se sítí o 500 členech a o 50 000 členech. Samozřejmě, že některé výhody půjdou zajistit již dříve a jiné později. Neslibujeme žádná data, ale je v našem zájmu realizovat kroky stále k lepšímu. Náš projekt má vynikající a stabilně vzrůstající počet uživatelů a Vy můžete být jeho součástí. Kdo tvoří svou síť již nyní, tak má obrovskou výhodu. Každý uživatel může oslovit přímo provozovatele projektu a zeptat se ho na jakoukoliv otázku.

Pro koho je tato nabídka určena?

- pro lidi, kteří chtějí vydělávat peníze a je to jejich první výdělek na internetu
- pro lidi, kteří si chtějí vydělat na vstup do jiného síťového marketingu
- pro lidi, kteří chtějí vložit svou nabídku jejich systému mezi lidi, kteří se zajímají o síťový marketing (pokud patříte do této skupiny, tak Vás bude zajímat produkt "NETWORK set") - pro firmy či lidi, kteří chtějí vložit svou reklamu, produkty či služby mezi obrovský počet lidí.

Každý si zde najde to své, proč chce profitovat z našeho systému.

Zamyslete se, kolik denně utratíte peněz a kolik projezdíte do zaměstnání, kolik máte výdaje atd. Pak zhodnoťte, jestli je investice 150Kč na 10 let nějak moc, jelikož systém Vám může přinášet zisky již celý život.

Co tedy dělat, pokud chcete vydělávat ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 spam spam | E-mail | Web | 26. prosince 2009 v 19:19 | Reagovat

We are a group of volunteers and starting a new initiative in a community. Your blog provided us valuable information to work on.You have done a marvellous job

2 stephan stephan | E-mail | Web | 5. dubna 2010 v 23:31 | Reagovat

Hello admin, I must admit that today is my first time I visit here. However, I have found so many interesting thing in your blog and I really love that. Keep up the good work!

3 spam spam | E-mail | Web | 28. dubna 2010 v 13:02 | Reagovat

Hello admin, I must admit that today is my first time I visit here. However, what a gay blog. Keep up the good work!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama